Home Sport ZAPISY ZACZYNAMY, FOCHA POKONAMY!
0

ZAPISY ZACZYNAMY, FOCHA POKONAMY!

0
0

Klub Sportowy „Optima” oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie serdecznie zapraszają 17 września na V jubileuszową edycję imprezy sportowo-rekreacyjnej „POKONAJ FOCH-a”.

Jak co roku zapraszamy zarówno dzieci, dorosłych, jak i całe rodziny do spędzenia aktywnej niedzieli, biorąc udział w wyścigach biegowych oraz rolkowych i rowerowych na terenie Skawińskiego Obszaru Gospodarczego w Kopance, który już po raz czwarty jest miejscem zmagań amatorów jak i zawodowców w tych popularnych dyscyplinach sportowych.

Jak co roku, dla uczestników zawodów czeka pakiet startowy wraz z upominkami i pamiątkową, specjalistyczną koszulką firmy Craft. Na mecie poszczególnych wyścigów każdy z uczestników otrzyma okolicznościowy medal. Trzech najlepszych zawodników w każdej dyscyplinie sportowej, w swojej kategorii wiekowej otrzyma puchar.

Trójbojowcom biorących udział w Fochatlonie (bieg 5 km, rower 10 km, rolki 10 km) za miejsca I-VI w kategorii kobiet i mężczyzn wręczymy bony upominkowe na sprzęt sportowy o łącznej wartości 2400 zł. Ponadto wśród wszystkich uczestników rozlosujemy wiele cennych nagród m.in. trzy rowery górskie.

Informujemy, że do 30 lipca 2017r. obowiązują niższe stawki za opłatę startową, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś.

Szczegółowe informacje o poszczególnych startach oraz kategoriach wiekowych, a także informacje na temat zapisów w regulaminie.

Link do REGULAMINU >> Regulamin zawodów

Link do ZAPISÓW >> Zapisy

FOCH plan imprezy dla uczestników

PATRONAT HONOROWY

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina – Paweł Kolasa

SPONSORZY:

                   


                

  

Projekt zrealizowany przy wsparciu Województwa Małopolskiego

Projet zrealizowano przy wsparciu finansowym Powiatu Krakowskiego

Projekt zrealizowano ze środków budżetu Gminy Skawina

PATRONI MEDIALNI: