Koncert blues folk Arek Zawiliński w Kawiarni Mood

0
0

Gorąco zapraszamy na wyjątkowy bo 1 koncert w Kawiarni Mood w Skawinie (ul. Żwirki i Wigury 7a). Tego wieczoru zagra dla Państwa Arek Zawiliński!
CENA BILETU WSTĘPU: 25 zł

Arek Zawiliński – bluesmen, kowboj, poeta drogi – autor muzyki, tekściarz,
wokalista, gitarzysta posługujący się technikami fingerpicking slide i bottelneck. Koncertował na festiwalach w Polsce, Francji, Czechach, Słowacji jak i grywał na ulicach Amsterdamu. Ma za sobą koncerty live w Polskim Radio Gdańsk 2x, Bydgoszcz, Rzeszów itp. Laureat wielu festiwali mi. FAMA w Świnoujściu, Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie,
Zaczarowany Świat Harmonijki w kategorii gitara Poznań. Piosenkarnia – Kraków, występ w studiu radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej itd. Współpracował m.in. z zespołami Ostatnia Wieczerza w Karczmie Przeznaczonej do Rozbiórki, Kropla Życia, Zabrzańska Orkiestra
Rockowa, BGB, oraz ze śpiewającym aktorem Lechem Dyblikiem. Twórca formacji Na Drodze.


Oficjalne wydawnictwa :
„Tam gdzie zaczyna się mój świat”- Dalmafon 2007
„Blues Dziewięciu” – Dalmafon 2010
„Żelazna” – Flower Rekord 2012
„Na Rozdrożu”- Dalmafon 2015
Fragmenty recenzji:

Magazyn Gitarzysta – Kuba Chmiel:
”Jeśli istnieje coś takiego jak polski blues, to z pewnością Arek Zawiliński wraz z zespołem Na Drodze należą do jego najznamienitszych przedstawicieli.”


Bluesonline
„Arek Zawiliński to klasa sama dla siebie. Autor skończony, pełen doświadczeń, przesiąknięty w równym stopniu poezją co prozą. Zna niejeden dobry folkowy tekst, niejedną melodię i umie z takich światowych cegiełek zbudować solidną budowlę na wskroś polską, bieszczadzką, a jednak uniwersalną. A to sztuka.”

Więcej informacji na:
Strona : www.arekzawilinski.pl
Kanał youtube http://www.youtube.com/user/NADRODZE0605?feature=mhee

pl_PLPolish
pl_PLPolish